Reyhani Kasrı Otel

Proje Açıklaması

Reyhani Kasrı Oteli, taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, tüm Mardin şehrine hakim konumu, göz alabildiğine uzanan Mezopotamya Ovası manzarası, önemli tarihi eserlere yakınlığıyla, ziyaretçilerine büyülü bir zaman yolculuğu sunuyor. En son teknoloji sayesinde, taş binanın tarihi dokusu ve kültürel detaylarıyla modern yaşamın alt yapı, güvenlik, konfor ve lüks gibi ayrıntılarını titizlikle buluşturan tesis, kullanılan kaliteli ve özel üretim malzemelerle de rakiplerinden ayrılıyor. Tesis, bünyesindeki profesyonel çamaşırhane ve mutfak, merkezi ısıtma soğutma sistemleri, yerden ısıtmalı kalorifer sistemi, son teknoloji su arıtma tesisi, mekanik emiş-üfleme sistemi, güçlü kamera ağı, oteller için özel tasarlanmış, anti-bakteriyel, yanmaz yüksek kaliteli otel ekipmanları, duman sensörleri, yangın springleri, yangın dolaplarını kapsayan yangın söndürme sistemi gibi birimlerle konuklarının ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Proje Detayları

  • Eski Mardin şehri... Tarihi Ulu Cami ile Şehidiye Cami’nin arası... Meşhur Emir Hamamı’nın ve Reyhaniye Cami’nin hemen yanı başı... Heybetli ve güzel Mardin Kalesi’nin altından geçen 1. Cadde...
  • Reyhani Kasrı Oteli, taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, tüm Mardin şehrine hakim konumu, göz alabildiğine uzanan Mezopotamya Ovası manzarası, önemli tarihi eserlere yakınlığıyla, ziyaretçilerine büyülü bir zaman yolculuğu sunuyor.
  • En son teknoloji sayesinde, taş binanın tarihi dokusu ve kültürel detaylarıyla modern yaşamın alt yapı, güvenlik, konfor ve lüks gibi ayrıntılarını titizlikle buluşturan tesis, kullanılan kaliteli ve özel üretim malzemelerle de rakiplerinden ayrılıyor.

Resimler